Forum Obiektów 2017 już za nami

Zakończył się MeetingsWeek Poland 2017, a wraz z nim drugie w historii Forum Obiektów. Ta zorganizowana już po raz drugi przez firmę Z—Factor i MPI Poland impreza, to jedyne tak duże i tak wartościowe wydarzenie dla hotelarzy i pracowników centrów konferencyjnych. „Dzień świstaka” z perspektywy Recepcjonisty Roku, „Iron man”, czyli jak z żelazną konsekwencją można stworzyć koncepcję hotelu od zera – Hotele Puro, „Jetsonowie jadą na wakacje”, albo jak fantazje z kreskówki sprzed pół wieku stały się rzeczywistością branży hotelarskiej – oto tylko trzy przykłady prezentacji 2. Forum Obiektów. Każde z 16 wystąpień nawiązywało konwencją do hollywoodzkiego hitu.

Wyjątkową popularność Forum Obiektów w tym roku zawdzięcza także otwartej formule spotkań. W ramach sesji Open Door każdy mógł zgłosić swoje propozycje wystąpień. Poprzez głosowanie online hotelarze wybrali dwie osoby – Annę Nowakowską oraz Artura Racickiego, którzy wystąpili z zaproponowanymi przez siebie tematami.

To było mocne zakończenie tegorocznej edycji MeetingsWeek Poland 2017. Organizatorami wydarzenia były MPI Charter Poland i Z-Factor. A uczestnicy? Bez jakichkolwiek opłat każdy mógł wziąć w nim udział. W tym roku aż 430 osób zgłosiło swoje zainteresowanie uczestnictwem w 16 gorących, jak ceremonia wręczenia Oskarów dyskusjach i sesjach panelowych. Finalnie aż 220z nich wzięło udział w dynamicznych 20-minutowych wstąpieniach typu „power speech” i „time out sessions”.

Styl w jakim zrealizowano Forum Obiektów sprawił, że impreza „pędzi jak pociąg”. Przez cały dzień nie było praktycznie przerw, a jedna sesja merytoryczna goniła drugą. Tak rozbudowana formuła daje możliwość wymiany doświadczeń, zdobycia nowej wiedzy i kontaktów biznesowych. Łącznie uczestnicy wysłuchali dyskusji ponad 30 prezenterów i panelistów, padły dziesiątki pytań i odpowiedzi, wymieniano się poglądami.

Forum Obiektów zostało pomyślane tak, by dać uczestnikom fachową wiedzę i inspirację do kształtowania branży konferencyjnej w Polsce. Program dedykowany jest wymianie doświadczeń, a dzięki otwartej formule uczestnicy mogli zdecydować, jakiej wiedzy poszukują i kogo chcieliby posłuchać. Myślę, że dzień, w którym ma miejsce impreza na stałe powinien być wpisany w kalendarze hotelarzy i reprezentantów obiektów konferencyjnych oraz wystawienniczych!

Skomentuj

Please be polite. We appreciate that. Your email address will not be published and required fields are marked